אופני הרים

אחד מסגנונות הרכיבה ההולכים ותופסים תאוצה ברחבי העולם היא הרכיבה על אופני הרים, הרכיבה כשמה, מתרחשת בתוואי שטח קשים הדורשים מיומנות גבוהה של הרוכב. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים להם כתחביב את ספורט הרכיבה על אופני הרים, הביקוש הרב הביא איתו שיפור ניכר בטכנולוגיות ייצור האופניים מה שהביא להיצע אופנים גדול במיוחד העומד בפני הרוכבים.

אופני הרים שונים מהאופניים המשמשות אותנו לרכיבה בעיר, תנאי השטח שבהם מתבצעת הרכיבה דורשים אופניים בעלי מרכב חזק במיוחד היכול לעמוד בפני מכות חזקות, מערכת הבלמים חייבת לאפשר זמן תגובה מהיר במיוחד ובולמי הזעזועים חייבים להיות מסוגלים לספוג כל זעזוע המתרחש בזמן הרכיבה.
השיקולים העיקריים לפני רכישת אופני הרים הם חוזק האופניים, משקלם, איכות הרכיבה והמחיר, כיום ניתן למצוא אופני הרים העשויים ממגוון חומרים, החל מברזל, דרך האלומיניום וכלה בחומרים מרוכבים, כל אחד מן החומרים מביא איתו תכונות שונות המשפיעות על הרכיבה.

מטריקס אופני הקריון מתמחה בשיווק ומכירה של כל סוגי האופניים, צוות המומחים בחנות מציע לקהל הלקוחות אופני הרים בהתאמה אישית, ההתאמה נעשית על סמך הוותק של הרוכב בעולם הרכיבה, תנאי הרכיבה המועדפים עליו ותכונותיו הפיזיות, צוות המומחים מחזיק בניסיון של למעלה משלושים שנה בתחום האופניים דבר המבטיח שתקבלו את האופניים העונות בצורה הטובה ביותר על דרישותיכם.

בעיר חיפה ניתן לרכוב במסלולים מיוחדים למורדות הר הכרמל.